Půjčky na směnku

Rychlá půjčka

Půjčka bez doložení příjmu
Online finanční služby nabídka, poptávka půjčky bez příjmu i ostatní nebankovní půjčky

Půjčky na směnku

Snad každému se může stát, že se dostane do situace, kdy nutně potřebujete peníze okamžitě a hotově. Pokud i Vás překvapí situace, kdy potřebujete hotovost ihned, ale neindisponujete žádnou finanční rezervou, do které by bylo možné "sáhnout", máte záznam v registru a víte, že Vám banka prostě nepůjčí nebo zkrátka jen nechcete poskytovat informace o Vašem platu či finanční situaci, může být půjčka na směnku tou ideální volbou pro Vás.

Půjčka na směnku je typ půjčky, který je zajištěný pomocí směnky. Pokud zvolíte tuto formu půjčení peněz, budete kromě smlouvy zároveň podepisovat i směnku na dlužnou částku. Půjčka na směnku se řadí do skupiny neúčelových půjček - pokud jako dlužník nesplníte své závazky, které budete mít ve smlouvě o půjčce, přistoupí věřitel k uplatnění svých práv prostřednictvím směnky. Stručně řečeno: věřitel se tímto způsobem rychle a snadno dostane k dlužným penězům.

Směnka je obchodovatelný cenný papír, který umožňuje jeho majiteli domáhat se po dlužníkovi zaplacení stanovené peněžní sumy v konkrétně stanoveném čase a místě, jenž se dlužník na směnce písemně zavázal splnit. Jedná se tedy o platební a úvěrový nástroj, jenž vytváří vztah mezi dlužníkem a věřitelem, kteří mezi sebou sjednali půjčku na směnku.

Podmínky pro získání půjčky na směnku se liší vzhledem k požadované částce a na posouzení schopnosti ji splácet. Základním předpokladem je dosažení věku 18. let a občanství ČR. Podle výše částky, o kterou budete mít zájem, může být individuálně požadována nějaká další záruka. Obecně platí, že pro většinu částek je zárukou samotná směnka.

Půjčka na směnku je ideálním řešením pokud Vám nevyhovují běžně dostupné úvěry od banky, požadujete osobní přístup a individuální řešení a chcete se při půjčení peněz vyhnout kontrole registru.

TOPlist