Půjčky pro každého bez registru

Rychlá půjčka

Půjčka bez doložení příjmu
Online finanční služby nabídka, poptávka půjčky bez příjmu i ostatní nebankovní půjčky

Půjčky pro každého bez registru

Zpozdili jste se se splátkou nebo placením účtů, octli jste se v registru dlužníků a chtěli byste si půjčit? V bance vás odmítli, protože máte zápis v registru a podobně jste dopadli v některých nebankovních společnostech? Nevzdávejte se, i dlužníci si mohou půjčit. Právě jim jsou určeny půjčky bez registru. Pro tuto půjčku se často rozhodují i lidé, kteří již mají nějaké dluhy, sice je splácejí, ale půjčit už jim nikdo nechce.

Zajištění nemovitostí nebo ručení je výhodou

Vlastníte-li nemovitost, nebudete mít s půjčkou bez registru žádný problém. Vaše nemovitost bude sloužit pro zajištění půjčky a můžete získat i výhodnější úrokovou sazbu. Zajištění budete potřebovat vždy u vyšších částek. Jiným řešením je mít ručitele s odpovídajícím příjmem. Pokud se za váš úvěr zaručí, vaše žádost bude úspěšná. Vše však bude nějakou dobu trvat. Hodnostu nemovitosti musí určit odhadce, ručitel musí být také prověřen. Administrativní záležitosti jsou v takovém případě složitější.

Půjčka bez registru má svá rizika

I v oblasti půjček se vyskytují nepoctiví poskytovatelé. Protože právě o půjčky bez registru žádají často lidé, kteří mají finanční potíže a půjčku nutně potřebují, využívají nepoctivci tíživé situace a pokouší se žadatele připravit i o ty peníze, které má. Nejčastějším podvodem je požadavek na zaplacení poplatku za vyřízení úvěru předem. Pokud takový poplatek zaplatíte, je nanejvýš pravděpodobné, že již neuvidíte ani peníze, ani poskytovatele. Solidní poskytovatelé tyto poplatky vůbec nevybírají nebo si je strhnou z půjčené částky.

Půjčka bez registru není levná

Při žádosti o půjčku bez registru vám musí být jasné, že pro poskytovatele představujete určité riziko. V registru dlužníků jsou lidé většinou proto, že platili nepravidelně nebo vůbec a někteří i opakovaně. To znamená, že by mohli mít problémy i se splácením půjčky bez registru. Proto má tato půjčka vysoké úroky, aby poskytovatelé půjček bez registru neprodělávali. S tím je nutno počítat od začátku – za půjčku bez registru zkrátka přeplatíte více, než za jiný typ půjčky.
TOPlist